خرید فالوور از کافه فالوور

خرید فالوور

خرید لایک

خرید ویو

چگونه در اینستاگرام موفق شویم؟

 

اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان دارای بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه است. شاید فکر کنید با این حجم از کاربران فعال در اینستاگرام، دیگر موفقیت در این پلتفرم دست نیافتنی است. با این حال هنوز هم امکان موفقیت در اینستاگرام وجود دارد. باید متمایز باشید تا بتوانید دنبال کنندگان هدفمندی را جذب کنید.

شما برای موفقیت در این پلتفرم و افزایش ویو اینستاگرام خود نیاز دارید که به شناخت بهتری از مخاطبان خود دست پیدا کنید و در ادامه با تولید محتوای درخور و خلاقانه، بتدریج توسط کاربران بیشتری شناخته شوید. در ادامه به چند استراتژی برای موفقیت و رشد سریع در اینستاگرام اشاره خواهد شد.

نکاتی برای موفقیت در اینستاگرام

 • هویتی منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید

به عنوان ترند حاکم بر شبکه های اجتماعی، سعی کنید خودتان باشید. در حال حاضر اغلب شاهد بازتولید یک محتوای تکراری با قالب هایی مختلف در بیشتر صفحات اینستاگرامی هستیم. سعی کنید از این روند فاصله بگیرید و روی خلق محتوایی خاص و منحصر به فرد تمرکز کنید.

 • مخاطبان خود را بهتر بشناسید

شاید برای بسیاری از افراد و کسب و کارهای فعال در اینستاگرام سوال باشد که بهتر است چه چیزی را پست کنند. شناخت مخاطبان می تواند گام مهمی برای موفقیت در اینستاگرام باشد.

به اطلاعات دموگرافی مخاطبان خود نگاهی بیاندازید، فالوورهایی با بیشترین میزان تعامل را ردیابی کنید و محتوا با عملکرد بالای خود را بررسی کنید. با توجه به این داده ها می توانید مشخص کنید که مخاطبان شما چه نوع محتوایی را ترجیح می دهند و چه پست هایی برای چه کسانی می تواند بازخورد بالایی بگیرد.

 • رقبای خود را مورد ارزیابی قرار دهید

می توانید برای اتخاذ یک استراتژی دقیق، چند صفحه مرتبط با حیطه فعالیت خود را مورد بررسی قرار دهید. فعالیت های اخیر آنها را رصد کنید تا ببینید چه نوع موضوعات و فرم های محتوایی را تحت پوشش قرار داده اند. چه نوع محتوا و پست های آنها بیشتر مورد پسند کاربران قرار گرفته است. برای اینکه بتوانید از اطلاعات خود به درستی استفاده کنید، آنها را به صورت طبقه بندی شده جمع آوری کنید.

با ارزیابی و بررسی دقیق پست ها و فعالیت های صفحات رقیب، می توانید از نتیجه این کار، به یک استراتژی و تقویم محتوایی با کیفیت دست پیدا کنید و با ترکیب چند استراتژی موثر، یک برنامه منسجم و هدفمند تنظیم کنید و مطابق با آن پیش بروید.

 • هشتگ اختصاصی بسازید

تنها با اتکا به محتوا نمی توان در اینستاگرام دیده شد. به عنوان یک برند یا کسب و کار، بایستی بدانید که ساخت هشتگ اختصاصی یکی از روش های مناسب برای جلب توجه بیشتر مخاطبان و دیده شدن بیشتر است.

با این حال نباید در این کار زیاده روی کنید و صفحه خود را به صفحه ای بیش از حد تبلیغاتی تبدیل نمایید. هشتگ ها باید در ذهن مخاطب ماندگار باشند و بتوانند حس تعامل را در آنها برانگیزند.

 • از کال تو اکشن مناسب استفاده کنید

کپشن اینستاگرام برای اکانت های موفق جایی است که می توانند با ایجاد کال تو اکشن های جذاب، موفقیت خود را تضمین کنند. از این رو بهتر است در استراتژی خود، جایگاه ویژه ای را برای ایجاد کال تو اکشن مناسب در نظر داشته باشید.

بیو اینستاگرام تنها جایی است که امکان گنجاندن لینک در آن فراهم شده است. از این رو بهتر است، یک صفحه لندینگ مناسب انتخاب کرده و در این قسمت جای گذاری کنید. همچنین از ایجاد یک کال تو اکشن مرتبط با لینک انتخاب شده در بخش بیوی خود غافل نشوید.

 • از استوری اینستاگرام استفاده کنید

از استوری اینستاگرام به روش های مختلفی می توان استفاده کرد. استوری یک ویژگی برجسته است که بهتر است به طور منظم از آن استفاده کنید. زمانی که تعداد فالوورهای اینستاگرام شما به بیش از 10 هزار برسد، شما اجازه دارید، هایپرلینک را در استوری های خود اضافه کنید. این یک راه فوق العاده برای افزایش ترافیک صفحه شماست.

همچنین در استوریهای اینستاگرام طرح های نظرسنجی اجرا کنید تا بتوانید اطلاعات خاصی را از فالوورهای خود به دست آورید. مثلا اینکه ترجیح می دهند چه نوع محتوایی به اشتراک گذاشته شود.

 • از اینفلوئنسرها برای تبلیغ استفاده کنید

اگر از این روش به درستی استفاده کنید، تا حد زیادی می تواند به موفقیت شما در اینستاگرام کمک کند. اینفلوئنسرها دارای تعداد قابل توجهی فالوور هستند. سعی کنید اینفلوئنسری مرتبط با حوزه فعالیت خود پیدا کنید. قبل از صرف هزینه های هنگفت برای استفاده از اینفلوئنسرهای بزرگ، بهتر است از چند تبلیغ کوچک شروع کنید و پس از آزمون و خطا وارد این بخش شوید.

کافه فالوور

 • از برگزاری مسابقه و کمپین غافل نشوید

طراحی مسابقه یا کمپین، یکی از روش های موثر در افزایش نرخ تعامل با کاربران است. برای اینکه انگیزه بیشتری برای مخاطبان خود جهت شرکت در مسابقات و کمپین ها ایجاد کنید، می توانید جوایزی را برای شرکت کنندگان در مسابقه طراحی کنید.

استفاده از کمپین ها و برگزاری مسابقات می تواند به روش های مختلفی انجام گیرد، دعوت از کاربران به تگ کردن دیگران یکی از این روش های متداول است. با این حال، روش های مختلفی مانند استوری کردن شما توسط کاربران نیز وجود دارد که در استفاده از روش ها بهتر است سرگرم کردن مخاطبان را با توسل به روش های خلاقانه فراموش نکنید.

 • از قابلیت لایو استفاده کنید

لایو اینستاگرام می تواند میزان بازخورد را افزایش داده و فالوورهای جدید زیادی را برای صفحه شما در پی داشته باشد، بویژه اگر ارزشی را ارائه دهید. اگر از قبل با استفاده از هشتگ ها در استوری و پست های خود، برگزاری لایو را تبلیغ کنید، به احتمال زیاد چند دنبال کننده جدید جمع آوری خواهید کرد.

لایو اینستاگرام باید برای مخاطبان شما جالب توجه باشد می توانید از ایده به تصویر کشیدن پشت صحنه فعالیت خود آغاز کنید. همچنین می توانید پرسش و پاسخ های هفتگی یا ماهانه انجام دهید، این برای مخاطبان شما فرصتی عالی است تا شما را بیشتر بشناسند و می توانند ایده های بیشتری به شما بدهند.

 • با دنبال کنندگان خود وارد تعامل شوید

موفقیت در اینستاگرام تا حد زیادی به میزان تعامل موثر شما با فالوورهایتان بستگی دارد. اگر به طور مرتب به نظرات و پیام های مستقیم مخاطبان خود پاسخ دهید، احتمال بیشتری وجود دارد که با محتوای شما درگیر شوند و شما را به دوستان، خانواده و بستگان خود توصیه کنند.

این در مورد تعامل متقابل با محتوای دنبال کنندگان نیز صادق است. گذاشتن چند لایک و کامنت و دنبال کردن مخاطبانتان می تواند به ایجاد رابطه ای مثبت و سالم کمک کند و تعامل و اعتماد بیشتر را تشویق کند.

 • یک استراتژی دقیق اتخاذ کنید

به احتمال زیاد تا به حال به این نکته پی برده اید که در این فضای پررقابت، تنها با گذاشتن عکس و ویدئو در طول هفته نمی توان به جایی رسید. کسب موفقیت در اینستاگرام، لازمه داشتن طرح و برنامه مشخصی است.

برندهای برتر از شبکه های اجتماعی برای ایجاد مخاطب و افزایش فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. برای اینکه کار خود در اینستاگرام را با چند فالوور و نرخ تعامل صفر به پایان نرسایند، بایستی از یک استراتژی دقیق استفاده کنید.

علاوه بر تمام نکات و روش هایی که برای موفقیت در اینستاگرام ذکر شد، شما برای آغاز حرکت خود در میان انبوهی از کاربران، نیاز دارید از خدمات اینستاگرامی سایت ها استفاده نمایید تا از طریق خرید فالوور واقعی و فعال، گام اول برای دیده شدن در اینستاگرام را طی کنید. با سرچ کلمه خرید فالوور ارزان، خرید لایک و خرید کامنت اینستاگرام و خرید بازدید و … به تعداد زیادی از سایت ها بر می خورید که در این زمینه فعالیت می کنند. با این حال شما باید با توجه و دقت مضاعف سایتی مطمئن را انتخاب نمایید.

کافه فالوور به عنوان یک برند فعال در این زمینه شناخته می شود که می تواند خدمات اینستاگرامی تضمین شده ای را در اختیار شما قرار دهد. این سایت به عنوان بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام آماده است تا شما را برای آغاز گام های موفقیت در بستر پررقابت اینستاگرام یاری کند و در کنارتان باشد تا مسیر موفقیت را به خوبی طی کنید.

خرید فالوور

تلگرام کافه فالوور